پکیج 112 عدد کاتالوگ لایه باز

پکیج 112 عدد کاتالوگ لایه باز

قبل از خرید حتما توضیحات را کامل مطالعه نمایید

صفحه اصلی
راهنما
محصولات
لیست فروشگاه ها
درباره ما
قوانین
نقشه سایت
تماس با ما

پکیج 112 عدد کاتالوگ لایه باز

20,000 تومان قیمت

پکیج 112 عدد کاتالوگ لایه باز


پکیج 112 عدد کاتالوگ لایه باز

این محصول پکیج کاتالوگ لایه باز به تعداد112 عدد می باشد که می توانید آنها را براحتی در فتوشاپ ویرایش نموده و با فروش آنها کسب درامد کنید .

مزایای استفاده از طراحی جذاب کاتالوگ

1. طراحی های خوب کاتالوگ  در رسانه های اجتماعی آگاهی بازار را افزایش می دهد: رسانه های اجتماعی یک رویکرد بازاریابی کاتالوگ کاملاً تعریف شده دارند زیرا این پلت فرم ها هستند.ایده آل برای ساخت برندو تبلیغات محصول است.

 کاتالوگ عالی در رسانه های اجتماعی بستری را برای مشتریان فراهم می کند تا برند شما را بشناسند و به معنای ایجاد اعتماد در بین مخاطبان گسترده باشند. با طراحی بهتر کاتالوگ ها، می توانید کاربران را برای دریافت بازدید، کلیک و اشتراک گذاری بیشتر در پست ها و محصولات خود جذب کنید. همچنین می‌توانید یک پلتفرم برای افرادی که با شما تماس می‌گیرند داشته باشید که در آن می‌توانید ارجاعات و توصیه‌ها را دریافت کنید.

2. طرح‌های کاتالوگ خوب کمپین‌های آنلاین را هدایت می‌کنند: محتوای شما باید قدرت ایجاد علاقه و دریافت پاسخ از گروه مورد نظر شما را داشته باشد. هدف شما باید تأثیر مستقیم بر مشتریان باشد.

کاتالوگ های شهودی و الهام بخش یک راه استراتژیک برای بهبود ظرفیت تولید درآمد هستند. استفاده از کاتالوگ می تواند به ایده های الهام بخش بسیاری برای ارتقای خطوط تولید، برندها و علاقه مشتری منجر شود. کمپین های محصولات دیجیتال با استفاده از کاتالوگ هایی با ویژگی های عالی برای فروش فوری، راه موثری برای افزایش فروش است.

3. طرح های عالی، ساخت برند را تقویت می کند: هر فردی که کاتالوگ شما را می بیند، برند شما را با آن مرتبط می کند. استفاده از طرح‌های عالی که شناخت و شهرت برند شما را افزایش می‌دهد، کمک زیادی به تبدیل کسب‌وکار شما به مقصدی مطلوب برای مشتریان هدف شما خواهد کرد.

4. طراحی های خیره کننده تبدیل های بهتری را از بازاریابی ایمیلی به شما می دهد: بازاریابی از طریق ایمیل می تواند یکی از عاقلانه ترین انتخاب ها برای کسب و کار شما باشد. می‌توانید درباره راه‌اندازی محصول خود ایمیل بفرستید، از افت قیمت یا فروش خود به آن‌ها اطلاع دهید، یا حتی اطلاعات دیگری را ارسال کنید. اما برای تبدیل فروش فوری، باید یک کاتالوگ خیره کننده را به اشتراک بگذارید.

5. طراحی های برتر، نام تجاری شما را به یاد ماندنی می کند: کاتالوگ ها به طور قابل توجهی بر مشتریان تأثیر می گذارند زیرا تجربه خرید را تسهیل می کنند. برای جذب مشتریان بیشتر در بخش‌های بازار، به طراحی‌های قدرتمند نیاز دارید. به عنوان مثال، یکطراح مبلماناگر مشتریان برای ارتباط با برند او هیجان زده شوند، می تواند بسیار بیشتر بفروشد. طرح‌های ضعیف می‌تواند بسیاری از مشتریانی را که بر اساس میزان خوب بودن برند خرید می‌کنند، دفع کند.

برای افزایش ارزش نام تجاری از طریق کاتالوگ های خود، با متخصصان برندینگ و بازاریابی خود مشورت کنید و به گونه ای طراحی کنید که رنگ های برند شما هوشمندانه درج شود. پیام و چشم انداز کلیدی برند نیز ارائه شده است. از جمله عناصر نام تجاری در یکطراحی برجسته قطعاً در عین افزایش فروش، مشتریان را به سمت برند شما جذب می کند.

6. طراحی های بصری سفارشات فروش بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد: طراحی زمانی بصری است که کاربرانی که کار را شروع کرده اند، بتوانند آن را به راحتی و بدون توقف به صورت یکپارچه انجام دهند. به عنوان مثال، اگر مشتری برای کشف موارد بیشتر روی محصولی کلیک کرده است، باید تمام اطلاعات را به صورت یکپارچه دریافت کند و باید ویژگی هایی وجود داشته باشد که مشتری را قادر سازد بدون سر و صدا معامله انجام دهد.

7. کاتالوگ های وب الهام بخش نرخ تبدیل وب را افزایش می دهد: کاتالوگ ها مصرف کنندگان را تحریک می کنند تا آنچه را که آنها را جذب می کند خریداری کنند. محصولات ممکن است آن چیزی نباشند که آنها قصد خرید آن را داشتند، اما از طریق طراحی های جذاب و سبک های ارائه، کاتالوگ علایق، خواسته ها و هوس های مشتریان را فرا می خواند.

طراحی کاتالوگ وب به کاربرد مورد استفاده در ایجاد و انتشار آنها بستگی دارد. استفاده از برنامه هایی که امکان نوآوری در طراحی و استفاده استراتژیک را فراهم می کندارتباط دیداریالهام بخش بازدیدکنندگان 10 برابر بیشتر برای خرید از طریق کاتالوگ وب شما است.

یک شرکت طراحی کاتالوگ با تجربه در کار بر روی انواع اپلیکیشن های تحت وب برای ایجاد و انتشار کاتالوگ می تواند به شما کمک کند تا طرح های جذاب و الهام بخش را با سهولت و مقرون به صرفه بسازید.

8. افزایش تجربه کاربر: یک کاتالوگ با طراحی خوب به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا سرعت خود را کاهش دهند و در مناظر و روایت های ارائه شده در کاتالوگ ها غوطه ور شوند. این رویکرد احساسات و خاطرات مطلوبی را ایجاد می کند که به محصولات کاتالوگ مرتبط است.

نمایش محصولات خود به این صورت به شدت بر مصرف کنندگان تأثیر می گذارد. همچنین باید اطمینان حاصل کنید که کاتالوگ شما باید بتواند شما را در فرآیند اتصال و خرید سریع با شما راهنمایی کند و در نتیجه در صورت بروز هر گونه مشکلی با شما تماس برقرار کند. این در نهایت به افزایش تجربه کاربر کمک می کند.

9. طرح های برجسته به شما کمک می کند تا از رقبا پیشی بگیرید: کاتالوگ شما باید در نشان دادن نام تجاری و بازتاب شرکت شما تأثیرگذار باشد.

شما باید دلایل کافی برای انتخاب محصولات خود نسبت به سایر خدمات مشابه به آنها ارائه دهید. تمرکز شما باید روی کیفیت طراحی باشد که تعامل بهتر با مشتریان را تسهیل می کند. با سبک های ارائه کاتالوگ برتر، چیدمان، قالب ها، عناصر بصری، تصاویر، عناصر گرافیکی و تایپوگرافی، می توانید به راحتی از رقبای خود پیشی بگیرید و مردم را تشویق کنید که محصولات شما را بر محصولات رقبای شما ترجیح دهند.

 

نتیجه

طراحی کاتالوگ به عنوان یک استراتژی بازاریابی و فروش جامع عمل می کند که روشی آسان و بهتر برای تبلیغات مقرون به صرفه را ارائه می دهد. کاتالوگ ها فرآیند تبلیغ خدمات شما را در بین عموم مردم و مشتریان بالقوه تسهیل می کنند.

 

خرید

پرداخت آنلاین
درصورت نداشتن ایمیل از ایمیل زیر استفاده کنید

zeefile.ir@gmail.com

mouse corsair

بازار اجتماعی باسلام

25,000 تومان تخفیف خرید اول

ثبت نام رایگان